محیط کسب و کار امن، لازمه توسعه اقتصادی
   
 
  • مراسم تکریم و معارفه مشاور فرهنگی رئیس کل و امام جماعت گمرک ایران با حضور معاونین حقوقی و نظارت و توسعه مدیریت و منابع

   مراسم تکریم و معارفه مشاور فرهنگی رئیس کل و امام جماعت گمرک ایران با حضور معاونین حقوقی و نظارت و توسعه مدیریت و منابع

   مراسم تکریم و معارفه مشاور فرهنگی رئیس کل و امام جماعت گمرک ایران با حضور معاونین حقوقی و نظارت و توسعه مدیریت و منابع

   در این مراسم که با حضور جمعی از نمازگزاران و تعدادی از مدیران ستادی برگزار گردید پس از سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین آقایان اخلاقی و سیاه‌پوش، معاون حقوقی و نظارت گمرک ایران سخنانی درخصوص اهمیت مباحث و کار فرهنگی در سازمان پرداختند.


   دکتر مقدسی با بیان وظایف خطیر و مهم سازمان گمرک که ازجمله مشاغل سخت و حساس می‌باشد، به اهمیت کار فرهنگی جهت ترویج اخلاق کاری اشاره نمودند.
   ایشان ازجمله نیازهای روز سازمان را توسعه امور مرتبط با ترویج درستکاری و نهادینه‌سازی اخلاق کاری از طریق اقدامات فرهنگی عنوان و اختصاص متولی و بخش مشخص به این موضوع را از ضروریات عنوان کردند.
   در ادامه معاون حقوقی و نظارت ضمن تشکر و قدردانی از زحمات حجت‌الاسلام و المسلمین اخلاقی در امور فرهنگی، دینی، دفاع از حقوق کارکنان و خدمت‌گیرندگان و... که از رزمندگان و جانبازان سرافراز میهن اسلامی بوده و همواره همراه مدیران و پشتیبان همکاران بودند، با اشاره به سابقه حجت‌الاسلام والمسلمین سیاه‌پوش آرزوی توفیق برای ایشان نمودند.
   در پایان این مراسم نیز لوح‌های مربوطه توسط معاونین توسعه مدیریت و منابع و حقوقی و نظارت تقدیم گردید.

اخبار
دسترسی سریع
تعامل الکترونیک
پیوندها