محیط کسب و کار امن، لازمه توسعه اقتصادی
   
 
  • شرایط استفاده کارکنان گمرک از بورسیه تحصیلی سازمان جهانی گمرک

   شرایط استفاده کارکنان گمرک از بورسیه تحصیلی سازمان جهانی گمرک

   شرایط استفاده کارکنان گمرک از بورسیه تحصیلی سازمان جهانی گمرک

   سازمان جهانی گمرک با همکاری گمرک ژاپن اقدام به برگزاری یک بورسیه تحصیلی در مقطع فوق‌لیسانس در رشته استراتژیک و حقوق مالکیت فکری (IPR) برای کارکنان جوان گمرکات عضو کرده است.


   در اطلاعیه‌ای که به همین منظور از سوی دفتر همکاری‌های بین‌الملل گمرک ایران انتشار یافته آمده است:
   یک برنامه بورسیه تحصیلی(Scholarship) در مقطع فوق‌لیسانس در رشته مدیریت استراتژیک و حقوق مالکیت فکری (IPR) به زبان انگلیسی جهت کارکنان جوان دارای پتانسیل مدیریت توسط دانشگاه Aoyama Gakuin واقع در توکیو ژاپن برگزار می‌گردد. مدت تحصیل در این مقطع یکسال و به‌صورت فشرده (اسفند 1397 تا اسفند 1398) و به‌صورت تئوری و عملی (با همکاری گمرک ژاپن) خواهد بود. ضمناً کلیه هزینه‌های آموزشی این بورسیه شامل بلیط رفت و برگشت، محل اقامت و هزینه‌های روزانه طبق برنامه توسط برنامه توسعه منابع انسانی ژاپن و سازمان جهانی گمرک پرداخت و تأمین می‌شود.
   شرایط افراد جهت دریافت بورسیه:
   - سن کمتر از 40 سال (تا تاریخ 10‏/1‏/1398)
   - داشتن توانایی بالا در زبان انگلیسی اعم از درک مطلب، نگارش، خواندن و صحبت کردن (داشتن نمرات حداقل 6 در آیلتس یا 550 در تافل کاغذی یا 79 در تافل اینترنتی الزامی است)
   - سابقه خدمت حداقل 3 سال در گمرک
   - قصد ادامه خدمت در گمرک حداقل به مدت 3 سال پس از فارغ‌التحصیلی
   - دارا بودن مدرک تحصیلی دانشگاهی
   - گزینش افراد توسط سازمان جهانی گمرک و با مشورت دانشگاه فوق‌الذکر انجام خواهد شد
   در این اطلاعیه همچنین آمده است:
   مهلت ثبت‌نام آنلاین از طریق وب‌سایت دانشگاه تا تاریخ 19 مرداد ماه 1397 (10 آگوست 2018) و مدارک و فرم درخواست (که پس از ثبت‌نام آنلاین قابل دانلود خواهد بود) به همراه مدارک لازم منجمله مدرک تسلط بر زبان انگلیسی بایستی از طریق گمرک ایران تا تاریخ 25 مرداد سال‌جاری (16 آگوست 2018) ارسال گردد.


اخبار
دسترسی سریع
تعامل الکترونیک
پیوندها