چهارشنبه 5 خرداد 1395   13:28:16
1390/9/2 چهارشنبه اطلاعيه دفتر نمايندگي تام‌الاختيار تجاري درخصوص پايگاه آموزش از راه دور دفتر نمايندگي تام‌الاختيار تجاري ايران با صدور اطلاعيه‌اي اعلام كرد، علاقمندان به موضوعات مربوط به سازمان جهاني تجارت مي‌توانند با مراجعه به پايگاه آموزش از راه دور اين دفتر نسبت به ثبت نام و حضور در دوره آموزشي اقدام كنند. متن كامل اطلاعيه به شرح زير است:

وزارت صنعت، معدن و تجارت
دفتر نمايندگي تام‌الاختيار تجاري ايران

اطلاعيه ثبت نام در پايگاه آموزش از راه دور
الحاق جمهوري اسلامي ايران به سازمان جهاني تجارت يكي از برنامه‌هاي راهبردي مهم وزارت صنعت، معدن و تجارت به شمار مي‌رود. باتوجه به اهميت الحاق و رابطه آن با اغلب فعاليت‌هاي اقتصادي و ضرورت آشنايي مديران و كارشناسان بخش دولتي و خصوصي1، تجار و فعالان اقتصادي و اساتيد و دانشجويان و پژوهشگران با مقررات سازمان جهاني تجارت (WTO)؛ دفتر نمايندگي تام‌الاختيار تجاري اقدام به ايجاد پايگاه آموزش از راه دور درخصوص موضوعات مربوط به سازمان جهاني تجارت نموده است. اين پايگاه در حال حاضر با آدرس ذيل در دسترس بوده و كارشناسان ذيربط و علاقه‌مند مي‌توانند در دوره آموزشي طراحي شده، شركت كرده و پس از گذراندن دوره مذكور گواهينامه حضور در دوره را دريافت نمايند.
در حال حاضر دوره آموزشي با عنوان «دوره عمومي آشنايي با سازمان جهاني تجارت» در اين پايگاه ارائه مي‌شود. علاقه‌مندان مي‌توانند در طول سال با مراجعه به پايگاه آموزش از راه دور و تكميل فرم ثبت‌نام، نسبت به ثبت نام اينترنتي در دوره اقدام نمايند. ثبت‌نام‌كنندگان از طريق پست الكترونيكي خود نسبت به آغاز دوره‌ها كه مصادف با اولين هفته هر فصل سال خواهد بود مطلع شده و كاربري آنها همزمان با آغاز دوره فعال مي‌شود. هر دوره آموزشي 10 هفته بطول مي‌انجامد و شركت‌كنندگان در صورت موفقيت در آزمون‌هاي هفتگي، گواهينامه پايان دوره خود را به صورت الكترونيكي دريافت مي‌نمايند. ثبت‌نام در اين دوره‌ها رايگان مي‌باشد.
آدرس سايت: http://elearning.irtr.gov.ir
جهت كسب اطلاعات بيشتر مي‌توانيد با شماره تلفن 88925330-021 آقاي باقري باوندپور تماس حاصل فرمائيد.
                                                                                                                                                                                               دفتر نمايندگي تام‌الاختيار تجاري

بيشتر
Copyright © 2010 The Islamic Republic of Iran Customs Administration - All rights reserved.
خانه | بازگشت |
Guest (gomrokguest)

تمامي حقوق اين پورتال متعلق به گمرك جمهوري اسلامي ايران ميباشد
Powered By Sigma ITID.